Stránky pro-SCJ

10.04.2018

Zde naleznete odkazy na množství webových stránek a blogů vytvořených samotnou Shincheonji či jejími podporovateli. Stránky se většinou věnují vysvětlování Bible či obhajování pozic SCJ. Většina stránek je samozřejmě v angličtině.

Oficiální stránky

Odkaz zde (bohužel jen anglicky nebo korejsky). Toto je jediná "oficiální" stránka SCJ, kterou jsme zatím nalezli. Dají se zde najít základní informace, ale také články z učení SCJ (zde). Jak moc hluboko do učení SCJ tyto články jdou jsme zatím neměli čas prozkoumat. Každopádně ale často zmiňují a očerňují nepřítele SCJ, the Christian Council of Korea (CCK). 


Blogy příznivců/stoupenců

Shincheonji Unmasked
Tento blog je poměrně zajímavá záležitost - tváří se totiž jako blog, který SCJ "odhaluje". Dokonce má rubriku "SCJ members exposed", tzn. "členové SCJ odhaleni". Slova "unmasked" a "exposed" mají v angličtině význam odhalování něčeho špatného, nějaké lži. Ovšem tento web naopak SCJ obhajuje. Pod "odhalením členů" naleznete příběhy členů o tom, jak se k SCJ dostali + plus rovnou jsou do nich zakomponovány střípky z SCJ učení. 

Correct Understanding of Shinchonji

Tato stránka se věnuje zejména obhajování Shincheonji a boji proti úhlavnímu nepříteli SCJ v Koree, Christian Council of Korea (viz například tento článek).

© 2018 SCJ Info
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!